broušení podlah

V průběhu času dochází u dřevěných podlah k opotřebení – poškrábání, nebo jinému druhu poškození, případně zastarání povrchové úpravy podlahy.

Broušení podlahy dokáže Vaší dřevěné podlaze vrátit zašlou krásu. Broušení podlah je velkým trendem, který se nyní vrací do podlahářské profese. Nepokládejte zbytečně novou podlahu na krásné původní parkety, které stačí pouze zbrousit a nalakovat a rázem máte doma nejmodernější styl. Broušení podlahy je jediným řešením, jak prodloužit životnost vaší stávající podlahy. Dodejte Vaší podlaze krásu a jedinečnost v podobě broušení, a nalakování staré zašlé podlahy.Jsme schopni Vám rychle a kvalitně vybrousit, zatmelit a nalakovat Vaše staré podlahy a obnovit tak jejich krásu.

Renovace dřevěných podlah, čištění, úpravy, pokládky, obnova, výměna starých (prasklých) parket, nátěry lakem, napouštění olejem a další služby jsou samozřejmostí.

Doporučujeme Vám dohodnout si návštěvu podlaháře – zaměření zdarma, který na místě posoudí stav vaší konkrétní podlahy a vytvoří Vám cenovou kalkulaci přesně na míru bez dalších skrytých poplatků. V rámci návštěvy podlaháře s Vámi budeme konzultovat Vaše představy o nové podlaze a posoudíme vhodnost Vámi vybrané podlahové krytiny pro zamýšlený účel použití. Neváhejte nás tedy kontaktovat pro zaměření zdarma.

Broušení podlah – postup práce:

 • Před vlastním broušením podlah je třeba nejprve odstranit všechny nečistoty, hřebíky a zbytky spojovacího materiálu
 • Broušení podlah provádíme speciálními brusnými stroji
 • Broušení zbaví vaši podlahu škrábanců, různých rýh a nerovností. Odstraníme zašlou špínu, skvrny a zažloutlý lak
 • Pokud to bude nezbytné, provedeme také drobnější opravy, jako je upevnění desek, nebo výměna prasklých parket
 • Začínáme broušením hrubým kotoučem, postupně přecházíme k jemnějšímu, až po nejjemnější
 • U celkové renovace parket je třeba také provést tmelení škrábanců a prasklin mezi parketami
 • Celý proces broušení podlah ubere podlaze asi jeden milimetr, obvykle se u parketové podlahy realizuje jednou za 10 až 20 let
 • Broušení podlah provádíme po celé Praze a okolí
 •  

  ZAMĚŘENÍ A KONZULTACE ZDARMA  -  VOLEJTE  731 175 065

   
   
       

  Miroslav Rozšafný, Zálesí 1124/92, 142 00 Praha 4. IČ: 16198166, DIČ: CZ7004250176. Provozovna: Záběhlická 1398/49, 106 00 Praha 10